Warning: Creating default object from empty value in /mnt/data/accounts/e/epsweb/data/www/hluk/wpmu-settings.php on line 45
Hluk & Emise

Emise&Hluk
Aktuality

Nemoc, či moc dnešní doby?

21. 3. 2011

Hluk kolem nás

Kraj se nechová, jak by měl

15. 3. 2011

jak vidí protikorupční snahy Jihomoravského kraje Martin Fadrný: "Bez vůle k transparentnímu rozhodování a financování, k umožnění kontroly a zapojení veřejnosti nelze stavět základ pro boj s korupcí a nepomůže tomu ani sebelepší protikorupční strategie, a už vůbec ne etický kodex, který jen opakuje zákony."

Proti zvýšení limitů vystoupila Česká lékařská společnost JEP

11. 3. 2011

K navrhované novele nařízení vlády na zvýšení hlukových limitů se vyjádřila Společnost hygieny a komunitní medicíny ČLS JEP.

Přijďte na besedu s vědci - hluk a znečištění ovzduší

9. 3. 2011

Dne 22.3. se uskuteční beseda s odborníky na téma hluku a znečištění ovzduší v pražském Science Café s podtitulem: „Nedá se tu pořádně dýchat, nezdá se ti?!“ „Prosím? Mluv nahlas, špatně tě slyším!"

Srdečně zveme!

Brněnský územní plán - zadělávání na problém

9. 3. 2011

Doc. Miroslav Martiš, proděkan České zemědělské univerzity v Praze v posudku upozornil na chyby územního plánu města Brna. Město mu nezaplatilo a jeho námitky nebere na vědomí.

Nebezpečný návyk

7. 3. 2011

Co s námi dělá fakt, že naše okolí je stále hlučnější.

Dobrovského tunely: další kolo

2. 3. 2011

Brno – V polovině března se do Dobrovského tunelů vrátí dělníci. Ministerstvo dopravy se na druhý pokus vypořádalo s námitkami odpůrců a stavba zastavená koncem minulého roku soudem tak může znovu začít. Aktivisté ale s novým rozhodnutím ministerstva spokojení nejsou.

Lidi u obchvatů děsí plán na zvýšení hlukové normy

28. 2. 2011

Zdeněk Hradecký bydlí v Radotíně v domku vzdáleném tři sta metrů od ústí Lochkovského tunelu na Pražském okruhu. Od zprovoznění nejvytíženější dálnice v zemi ho stejně jako stovky dalších obyvatel obtěžuje hluk. Pokud projde vládní návrh na zvýšení nočních limitů hluku, ztratí šanci na to, aby je stát před hlukem ochránil.

Aktuálně.cz: Větší hluk nepřipustíme, odmítli poslanci Hegerův plán

23. 2. 2011

Podle návrhu se má zvýšit denní limit o pět decibelů, noční dokonce o deset

Změkčení hlukových limitů ohrožuje zdraví

21. 2. 2011

V lednu se na Palackého náměstí v Praze před ministerstvem zdravotnictví konaly dva mítinky na protest proti záměru zmírnit normy pro hluk ze silniční a letecké dopravy.

Předchozí | 1 | .. | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | .. | 31 | Další

Partnerské servery

Portál Změna klimatu